Користувацький вхід

В Черкасах на блогера скоїли напад невідомі

Блогер та автор популярного серед черкащан проекту «Зупини гуся» Віктор Волинець отримав серйозні опіки шкіри обличчя та очей внаслідок нападу двох невідомих біля торгового центру в Черкасах у суботу 4 квітня.

Про це повідомляє пресслужба Національної спілки журналістів.

Віктор Волинець проводив зйомку для нової серії “Зупини Гуся” – проекту за культуру на дорогах і про дотримання громадянами правил дорожнього руху – на парковці ТРЦ «Депо» в Черкасах. Зокрема, спілкувався з водіями щодо правил паркування, дотримання правил, на які вказують дорожні знаки, наприклад «стоянка для автомобілів водіїв з інвалідністю».

Приблизно о 15-й годині 4 квітня до блогера підійшли двоє невідомих та, перешкоджаючи зйомкам, здійснили напад на Віктора Волинця, розпилили їдкий газ у обличчя. Віктор отримав опіки шкіри обличчя та очей і був змушений звернутись до лікарів за допомогою. (відео нападу можна переглянути за цим посиланням)

Блогер викликав поліцію на місце нападу для фіксації обставин правопорушення та подав заяву до Черкаського відділу поліції. Віктор Волинець у заяві наголошує, що здійснює незалежну журналістську діяльність, тому злочинні дії проти нього просить кваліфікувати як напад на журналіста. Юридичну підтримку блогеру Віктору Волинцю надає Національна спілка журналістів

Останні новини