Користувацький вхід

Савіна й Чернуху виправдано за містобудівні на березі Дніпра

Посадовців Черкаської міської ради виправдано за надання містобудівних умов на березі Дніпра. 

Відповідний виправдальний вирок виніс Соснівський суд.

Чиновників обвинувачували у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання службовим становищем).

За даними обвинувального акту, директор департаменту архітектури і містобудування Артур Савін та головний архітектор міста Віталій Чернуха неправомірно надали містобудівні умови та обмеження на забудову ділянок ПП “Шора” по вул. Героїв Дніпра 4 та ПП “ІБК Будгарант” на розі вул. Козацька — Героїв Дніпра.

Зокрема земельну ділянку ПП “Шора” планом зонування території визначено рекреаційною зоною загального користування, натомість містобудівні умови були надані на будівництво 12-поверхового багатоквартирного будинку. На ділянці ПП “ІБК Будгарант” замість дозволеної малоповерхової забудови (до 3-х поверхів) передбачалася середньоповерхова забудова(до 8-ми поверхів).

Обвинувачені в судовому засіданні повністю не визнали за собою вини та посвідчили, що діяли правомірно. Виносячи виправдальний вирок, суд керувався в тому числі і тим, що видані містобудівні умови визнані чинними в ході адміністративних судових спорів. 

Нагадаємо, що довкола вказаних земельних ділянок в липні-вересні 2017 року розгорнулася безкомпромісна боротьба серед груп депутатського корпусу. Тоді накази про надання містобудівних умов скасовували спочатку депутати, а згодом і ДАБІ. Ці рішення були оскаржені в судовому порядку.  

Останні новини